5 powodów, przez które mężczyźni zostawiają kobiety

Dlaczego mężczyźni zostawiają kobiety?

Dlaczego mężczyźni zostawiają kobiety?

Wielokrotnie miałaś złamane serce? Powinnaś o czymś wiedzieć. Choć każde rozstanie wygląda inaczej, wielu mężczyzn zazwyczaj ma te same powody, aby odejść od kobiety. Oto niektóre z nich.

Kobieta, która nie słucha

Kiedy mężczyzna mówi, daj mu szansę mówić. Posłuchaj tego, co ma do powiedzenia. Mężczyźni zazwyczaj porzucają kobiety, które w ogóle nie mają zdolności do wsłuchiwania się w słowa partnera. Jeśli mężczyzna będzie odczuwał, że jego opinia nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia lub nie obchodzą Cię jego bolączki, smutki i lęki, Wasz związek nie potrwa długo.

Związek to nie romans z rodziną

Mężczyzna, z którym się związałaś nie próbuje odebrać Cię rodzinie. Powinnaś być na tyle dojrzała, aby tajemnice i sekrety związku pozostawić wyłącznie dla Was. Opowiadanie mamie i rodzeństwu o każdej kłótni lub nawet małej sprzeczce, nie przyniesie dobrych efektów.

Nie ma przyszłości w przeszłości

Każdy z nas popełnia błędy. Najbardziej wartościową rzeczą, którą możemy zrobić z tym faktem, jest czerpanie z nich doświadczenia i nauki życia. Jeśli Twój partner popełnił błąd, a Ty zgodziłaś mu się wybaczyć, zrób to! Nie wracaj do trudnej sytuacji, nie wypominaj, że mogłaś podjąć inną decyzję. Dałaś mu szansę, więc nie rzucaj słów na wiatr. Jeśli nadal troszczysz się wyłącznie o przeszłość, przygotuj się do rozmów, kiedy o swoim partnerze będziesz mówiła w czasie przeszłym.

Niezależna i zależna

Najważniejszy jest balans. Oczywiście możesz być niezależną, kochającą kobietą, ale pamiętaj, że od czasu do czasu mężczyzna lubi poczuć się potrzebny. Z drugiej zaś strony, jeśli czujesz, że bez niego nie poradziłabyś sobie ani sekundy, powinnaś spróbować z tym walczyć. Jeśli mężczyzna chciałby wziąć kogoś pod opiekę, zaadoptowałby zwierzątko. Związał się przecież z dojrzałą kobietą, prawda?

Za więziennym murem

Nie wymagaj od mężczyzny, aby z dokładnością szwajcarskiego zegarka, opowiadał Ci każdą sekundę spędzoną poza domem. Pracuj nad pewnością siebie i pamiętaj, że jeśli mężczyzna chciałaby Cię zdradzić, zrobiłby to tak czy inaczej, nawet jeśli byłby pod stałą kontrolą. Zdrowa relacja powinna opierać się na zaufaniu!

Dodaj komentarz
Sprawdź też