5 rzeczy, które musisz zrobić, aby przetrwać zdradę

Sposoby na przetrwanie zdrady partnera

Sposoby na przetrwanie zdrady partnera

Trudno jest przetrwać emocjonalne rozchwianie, kiedy doświadcza się niewierności. Zaczynasz się zastanawiać, czy kiedykolwiek jeszcze będziesz szczęśliwa. Serce pokrywa się głębokimi bliznami, które przecinają jak ostrze również Twoją duszę. Chciałabyś, aby ktoś Ci odpowiedział, kiedy skończy się Twoje cierpienie.

Zrozum, że jest rozwiązanie

Kobiety mają różne mechanizmy radzenia sobie z wiadomością o niewierności partnera. Niektóre rzucają się w wir spotkań towarzyskich, inne wolą przetrwać ten trudny okres w domu na kanapie. Kobiety, które wydają się ignorować sytuację, wiedzą, że kluczowy jest czas. Takie działanie powoduje, że Twoje priorytety stają się kwestią najważniejszą. Nie szukaj sposobów na powrót do partnera, który Cię skrzywdził. Spróbuj nie wymagać od siebie zrozumienia sytuacji.

Weź oddech świeżego powietrza

Jeśli czujesz, że toniesz w pamięci o swoim partnerze, musisz wiedzieć, że istnieje sposób na opuszczenie tego mrocznego stanu. Wiele kobiet uważa to za najtrudniejszy element układanki, ale musisz pamiętać, że nie definiuje tego, kim jesteś! Kiedy poczujesz, że myśli zaczynają Cię przerastać, weź głęboki oddech i wyjdź na zewnątrz. Ciesz się słońcem na skórze i takimi momentami zastępuj te straszne chwile.

Poznaj swoją wartość

Niewierność partnera może doprowadzić Cię do stanu, w którym poczujesz, że nie ma w Tobie żadnej wartości. To nieprawda. To nie Ty jesteś osobą, która odwróciła się od ukochanego. To nie Ty zdecydowałaś o złamaniu czyjegoś serca. Zasługujesz na więcej i być może ciężko Ci teraz w to uwierzyć, ale w Twoim życiu pojawi się ktoś, kto to doceni.

Nie bój się odpuścić

Najlepszą rzeczą, którą możesz w tym momencie zrobić, jest zdystansowanie się do tej strasznej sytuacji i odpuszczenie na jakiś czas. Nie chodzi o zaprzestanie troszczenia się o siebie. Wybierz się w podróż, w którą zawsze chciałaś się udać. Idź do restauracji, obok której tak często przechodziłaś, a nigdy nie miałaś czasu w niej zjeść. Znajdź nowe sposoby na wypełnianie czasu. Takie, które będą tylko Twoje. Wkrótce zobaczysz, że wspomnienia o Twoim partnerze, są niczym w porównaniu z pięknymi rzeczami, które robisz sama.

Dowiedz się, kiedy przestać

Kiedy poczujesz, że przeszłość powraca, po prostu przestań… Miej świadomość tego, jak działa Twój umysł. Nikt nie może przyczynić się do Twojego myślenia. Twój mózg został aktywowany do podążania za określonym wzorcem, ale musisz mieć świadomość, że myśli da się przekierować. Kiedy poczujesz się zagubiona, pamiętaj, że wszystko jest w Twoich rękach.

Dodaj komentarz
Sprawdź też