4 produkty, które mają wpływ na jakość Twojego życia seksualnego!

4 produkty, które mają wpływ na jakość Twojego życia seksualnego!

Okazuje się, że na Twoje życie erotyczne ogromny wpływ mają produkty, które spożywasz. Czego lepiej unikać?

Nasze nawyki żywieniowe mają ogromny wpływ na wiele dziedzin życia- w tym seksualność. Wasza wspólna kolacja bardzo często kończy się w romantyczny sposób? Być może Wasze życie erotyczne mogłoby nabrać jeszcze większej fantazji… Wszystko zależy od diety! Zobacz, czego lepiej nie jeść razem z ukochanym!

Brokuły

Masz ochotę na niskokaloryczną, zdrową kolację? Wszystko tylko nie brokuły! Powodują wzdęcia, co może być dosyć niekomfortowe w intymnej sytuacji. Zamiast nich wybierz choćby sałatkę grecką- o tej porze roku będzie naprawdę pyszna.

Czerwone mięso

Twój ukochany uwielbia dobrze doprawione, mięsne potrawy? Lepiej przygotuj jedną z nich na obiad. Kolacja składająca się z ciężkostrawnego, zwłaszcza czerwonego mięsa sprawi, że będziecie czuli się ociężali i senni, a wasze organizmy skupią się na trawieniu kolacji.

Słodycze

Mimo że wydaje się, że ich spożywanie jest szybkim sposobem na odzyskanie energii po ciężkim dniu, jest to złudne uczucie. Słodycze obniżają poziom testosteronu, a także powodują zmęczenie. Ich spożywanie pozwala zaspokoić głód tylko na krótką chwilę.

Napoje

Słodkie napoje gazowane powodują wzdęcia i dyskomfort- wszystko przez zawarte w nich cukry proste oraz dwutlenek węgla. Przed seksem warto unikać także alkoholu, który wpływa negatywnie na poziom testosteronu Twojego partnera. Najlepiej wybierać świeże, owocowe soki, które pozwolą Wam zachować witalność i energię!

Dodaj komentarz
Sprawdź też
Jak oszczędzić trochę czasu?
Czytaj dalej

Jak oszczędzić trochę czasu?

Jak korzystnie gospodarować czas? W dzisiejszym, zabieganym świecie nieraz trudno podołać wszystkim obowiązkom, nie mówiąc już o wygospodarowaniu…