Dieta 3D chilli – najważniejsze informacje

Dieta 3D chilli - najważniejsze informacje

Jakie są zasady diety 3D chilli?

Dieta 3D chilli nie wymaga liczenia kalorii, mało tego – nie będziecie musiały nawet na czas jej stosowania rezygnować z jedzenia czekolady! Wystarczy, że do diety dołączycie odpowiednie przyprawy (w trzech kolorach: czerwony, żółtym i zielonym), a kilogramy same będą spadać. Brzmi cudownie? Być może, ale żeby schudnąć i to sporo trzeba naprawdę nieźle się napracować… przy komponowaniu jadłospisu. Osiągnięcie wymarzonego efektu na własną rękę jest bardzo trudne – najlepiej to zadanie powierzyć doświadczonemu dietetykowi.

Oprócz tego, że do swojego codziennego menu trzeba włączyć przeróżne przyprawy w odpowiednich ilościach i proporcjach, to jeszcze należy dobrze się wysypiać (spać co najmniej 8 godzin) i jeść śniadania.

Jakie efekty może przynieść dieta 3D chilli?

Dzięki tej diecie powinnaś poczuć się bardziej wypoczęta – regularne 8 godzin snu zrobi swoje. Poza tym dieta 3D chilli pozwala zrzucić kilka kilogramów. Trudno pisać o konkretnych liczbach, gdyż każda z nas startuje z innej wagi początkowej i ma inny metabolizm, ale może to być nawet 8 czy 12 kilogramów!

Decyzję o zastosowaniu diety 3d chilli najlepiej skonsultować z lekarzem. Na pewno nie powinny jej stosować kobiety w ciąży i osoby, które cierpią na choroby związane z układem pokarmowym. Przygotowanie jadłospisu warto powierzyć dietetykowi.

Dodaj komentarz
Sprawdź też
Jak zauważyć kiedy tyjemy?
Czytaj dalej

Jak zauważyć kiedy tyjemy?

Po czym widać że tyjemy? W życiu wielu kobiet przychodzi ten moment, kiedy nie mogą dopiąć ulubionych jeansów.…
5 prostych sposobów na utratę wagi
Czytaj dalej

5 prostych sposobów na utratę wagi

Proste sposoby na utratę wagi Odchudzanie nie musi oznaczać ciągłego głodu i katorżniczych ćwiczeń na siłowni! Dzięki tym…