Rozpuszczone włosy – 12 inspiracji na delikatne upięcia

Rozpuszczone włosy - 12 inspiracji na delikatne upięcia

Pomysły na delikatne upięcia rozpuszczonych włosów – 12 propozycji

Rozpuszczone włosy to niezwykle modna fryzura, która za sprawą wysokiej uniwersalności umożliwia wykorzystanie zarówno podczas uroczystej okazji, jak i codziennych obowiązków. Jest to bardzo stylowe i ponadczasowe upięcie, odejmujące lat osobie noszącej. Takie cięcie pasuje praktycznie do każdego typu urody, bez względu na to, czy mamy do czynienia z kwadratową, okrągłą, czy trójkątną twarzą. Najważniejsza jest bowiem długość włosów oraz umiejscowienie przedziałka. To właśnie za ich pomocą możemy dowolnie manewrować charakterem wykonanej stylizacji. Co więcej, fryzura z rozpuszczonych włosów jest nie tylko bardzo prosta w wykonaniu, ale również komfortowa w codziennym użytkowaniu. Można ją nosić na długich i krótkich włosach, a oprócz tego praktycznie codziennie zmieniać jej ułożenie. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla osób, które ze względu na brak czasu nie mogą pozwolić sobie na mozolne układanie i stylizowanie. Tutaj tak samo jak w przypadku fryzur z włosów do ramion mamy do czynienia z propozycją uniwersalną i stylową jednocześnie, dzięki czemu można z niej skorzystać w każdej sytuacji. A jak to wygląda w rzeczywistości? Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii, w której przygotowaliśmy dla Was 12 propozycji na delikatne upięcia rozpuszczonych włosów!

Upięcia rozpuszczonych włosów – 12 inspiracji na fryzury

Fryzury z rozpuszczonych włosów w ostatnich latach są coraz częstszym wyborem wśród kobiet na całym świecie. I nic w tym dziwnego! Są to upięcia, które za sprawą swojej wielowymiarowości święcą triumfy o każdej porze roku, bez względu wiek i urodę osoby noszącej. Co więcej, jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie mają wystarczająco dużo czasu, aby codziennie układać włosy. Wystarczy jedynie szybkie zaczesanie, aby w krótką chwilę uzyskać modną fryzurę pasującą do każdej kreacji. I choć niektórym wydaje się, że nie można z nich wyczarować zbyt wiele, to wbrew pozorom upięć z rozpuszczonych włosów jest naprawdę sporo. Jakich konkretniej? Wszystko zależy od naszej kreatywności! Tutaj tak jak wspomnieliśmy w poprzednim akapicie, ich charakterem możemy dowolnie manewrować za pomocą długości włosów oraz umiejscowieniem przedziałka. Dodatkowo, możemy związać jeden z kosmyków, zrobić warkocz lub zaczesać grzywkę. Warto jednak wiedzieć, że najlepszy efekt uzyskamy tworząc przedziałek na środku, gdy włosy pozostaną rozpuszczone na ramiona. W ten sposób uzyskamy świetną bazę wyjściową do utworzenia wymarzonego upięcia. A jak fryzury z rozpuszczonych włosów wyglądają na zdjęciach? Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii, w której przygotowaliśmy dla Was 12 modnych inspiracji!

Rozpuszczone ciemne włosy

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych blond włosów

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych ciemnych włosów

Źródło

Długie rozpuszczone ciemne włosy

Źródło

Długie rozpuszczone jasne włosy

Źródło

Upięcia z rozpuszczonych włosów

Źródło

Prosta fryzura z rozpuszczonych włosów

Źródło

Rozpuszczone włosy z warkoczem

Źródło

Fryzury z rozpuszczonych blond włosów

Źródło

Fryzury z rozpuszczonych ciemnych włosów

Źródło

Fryzura z rozpuszczonych czarnych włosów

Źródło

Rozpuszczone czarne włosy

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi prezentujemy najmodniejsze fryzury dla brunetek oraz podpowiadamy jak sobie poradzić z rozstępami.

Dodaj komentarz
Sprawdź też